Endüstriyel Yağ ve Endüstriyel Aşındırıcılar

Endüstri'de Çözümün Adı; Kimyağ!

Endüstri'de Çözümün Adı; Kimyağ!

Oemeta,

Condat Lubricants,

Wedolit,

Matrix,

Crown Technology,

Lubrication Engineers,

Lubpart Solutions

Norton,

Winter,

Clipper

Endüstriyel madeni yağlar ve endüstriyel aşındırıcılar için, endüstri profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu çözüm; Kimyağ!

Endüstriyel gelişmelerin hızına yetişmek her geçen gün zorlaşıyor. Bu sebeple Kimyağ A.Ş. , kimya ve mühendislik alanlarında uzmanlaşmış dinamik ve profesyonel kadrosu ile endüstrinin ve sanayicinin ihtiyaçlarını dinler ve üretim bantlarının ihtiyaca en uygun ve yüksek performanslı endüstriyel yağlar ve endüstriyel aşındırıcılar ile kusursuz işlemeye devam etmesi için çalışır.

Sistem ve yağ analizleri endüstri profesyonellerinin üretim süreçlerinde ihtiyaç duyacağı teknik ve mühendislik hizmetleri konularında dünya markalarının deneyimini ulusal üreticilerin üretim bantları ile bir araya getirir. Güçlü teknik danışmanlık ve servis ağı ile ihtiyaç duyulan her an çözüm sunar. Endüstrinin ihtiyaç duyacağı çözümleri en hızlı ve en verimli şekilde endüstri ile bir araya getirmeyi hedefleyen Kimyağ A.Ş. , endüstriyel madeni yağlar ve endüstriyel aşındırıcılarda sanayinin ve sanayicinin çözüm ortağıdır.

Endüstriyel Yağ ve Aşındırıcılarda Aradığınız Çözüm Ortağı; Kimyağ

Yıldızlarla tanışın;

Endüstriyel Yağ ve Endüstriyel Aşındırıcılarda, köklü ve önde gelen markaların ürünleri tek bir çatı altında, Kimyağ’da!

Kimyağ'ın yetkinliği, sürdürülebilir sistemler yaratmak ve üretim bandındaki ihtiyacı doğru tanımlamaktır. Petrolden rafine edilerek dengeli bir karışıma dönüştürülmüş, özel endüstriyel yağlar içerisinde veya endüstriyel aşındırıcı malzemeler arasından ihtiyaca yönelik, uzun ömürlü, yüksek performanslı doğru ürünü göstermektir.

Bu sebeple Kimyağ, endüstriyel üretimin kalbi olan üretim bantlarını ve ulusal sanayicileri, endüstriyel yağlar kategorisindeki dünya liderleri ile bir araya getirmektedir. Endüstriyel madeni yağlar sektöründe dünyanın önde gelen markaları olan Oemeta, Condat Lubricants, Wedolit, Matrix, Crown Technology, Lubrication Engineers, Lubpart Solution ürünlerinin yetkili distribütörlüğünü yürütmektedir. Endüstriyel ekipmanlar ve endüstriyel aşındırıcılar alanında Saint Gobain bünyesinde faaliyet gösteren Norton, Winter ve Clipper markalarının da distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Yıllara dayanan tecrübesi ve alanında uzmanlaşmış ekibiyle Kimyağ teknik danışmanlık, teknik destek hizmetleri ve mühendislik çözümlerinde sürekli iyileştirme ve  geliştirme anlayışını kendine prensip edinmiştir. Güçlü lojistik ve servis ağı ile sanayicilerin ve endüstri profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu her an yanında olabilmenin önemini ilk günden kavramış ve böylece faaliyet gösterdiği bölgelerde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Oemeta, Condat Lubricants, Wedolit, Matrix, Crown Technology, Lubrication Engineers, Lubpart Solutions ürünleri ile İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde hizmet veren Kimyağ ayrıca yine İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde Norton, Winter ve Clipper markalarının yetkili tek bayisidir.

Kimyağ’ı Tercih Edenlere Neden Diye Sorduğumuzda

Profesyonel Mühendislik Hizmetleri

Birinci sınıf endüstriyel yağ ve aşındırıcılarla çalışmak herhangi bir üretim tesisinin performansını önemli ölçüde artırabilir. Ancak Kimyağ, sadece ürünlerinin satışıyla yetinmez, müşterilerinin üretkenliğini optimize etmelerine yardımcı olmak için danışmanlık ve mühendislik hizmetleri de sunar.

Hızlı
Teknik Destek

Kimyağ, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknik desteği hızlı ve etkin bir şekilde sağlar. Uzman ekibi, her türlü teknik sorunu hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olur. Ayrıca yerinde teknik destek hizmeti ile müşterilerinin tesislerine giderek sorunları yerinde tespit eder ve çözüm sunar.

Güçlü
Lojistik Ağı

Kimyağ, Türkiye çapındaki güçlü lojistik ağı , verimli ve etkin depolama sistemleri sayesinde müşterilerine hızlı ve kusursuz ürün sağlar. Milk run temelli lojistik sistemi ile Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerinin üretimlerinin doğru ürünler ile kesintisiz devamlılığı için gece gündüz çalışır.

Geniş Ürün
Yelpazesi

Kimyağ, endüstriyel yağ ve endüstriyel aşındırıcı ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kimyağ, müşterilerinin en zorlu endüstriyel uygulamalar için ihtiyaç duydukları endüstriyel yağları ve ekipmanları sunarak üretimlerini daha verimli, daha uzun ömürlü ve daha güvenli hale getirir.

SİZİNLE ÇALIŞAN,
SİZİN İÇİN ÇALIŞAN TEKNİK EKİBİNİZ.

Kimyağ A.Ş. müşterilerine, ihtiyaç duyulan endüstriyel yağa veya endüstriyel aşındırıcı ürününe ilişkin ihtiyacın doğmasından başlayarak ihtiyacı giderecek ürüne ilişkin karar aşamasına kadar uzman kadrosu ile teknik destek ve mühendislik hizmetleri sunar. Satış öncesi ve sonrası saha ziyaretleri ile de fayda raporları, yağ analizleri, sistem parça tetkikleri, sistem analizi hizmetleri sunarak endüstriyel üreticilerimizin ve sanayicilerimizin sürekli çözüm ortaklığını yürütür. Kimyağ A.Ş. , müşterilerine  yağlama eğitimleri vererek ve ayrıntılı yağlama planları yaparak verimliliği ve ürünlerde uzun ömürlülüğü garanti altına almak için yanınızdadır.

A High Quality Industrial Services

Bizimle iletişime geçin

Uzman Ekibimiz
Size Dönüş Yapsın