Endüstriyel Yağ ve Endüstriyel Aşındırıcılar

KİMYAĞ İLE KOLAYCA ULAŞABİLECEĞİNİZ

MARKALARIMIZ

KİMYAĞ'IN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNDE ÜRÜNLERİNE GÖZ ATIN!

SOĞUTMA YAĞI ÇÖZÜMLERİ

Metal işleme endüstrisi için üst düzey soğutma yağları. Yüz yılı aşkın süredir hayatta olan OEMETA, soğutma sıvılarının üretiminde ve geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.

ENDÜSTRİYEL YAĞLARDA ULUSLARARASI BİR UZMAN

Fransız kökenli bağımsız bir grup olan CONDAT, endüstri dünyası için çok geniş bir yelpazede yağlayıcılar formüle etmekte ve üretmektedir.

BİNDEN FAZLA, ÜRÜN ÇEŞİDİ

Hollanda merkezli, yiyecek sınıfı yağları gibi özel ürünler üreten, birinci sınıf yağlayıcıların geliştirilmesine ve yenilenmesine adamış özel bir endüstriyel yağlayıcılar şirketidir.

KOZORYONA DUR DİYİN!

Metal işleme endüstrisi için üst düzey soğutma yağları.WEDOLiT; soğuk şekillendirme, korozyon önleyici yağlar, çelik çekme, boru sektörüne özel yağlar konusunda Dünya’nın önde gelen firmalarından biridir.

CROWN: ASİT GERİ KAZANIM UZMANI

Crown Technology, çelik, tel ve diğer endüstrilere en yüksek kalitede korozyon inhibitörleri, asit katkı maddeleri üreten yüksek uzmanlığa sahip bir aile şirketidir.

YERLİ TEKNOLOJİ VE ARGE 

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren Lubpart Madeni Yağ tarafından 2021 yılında kurulan Lubpart Solutions endüstriyel yağ üretiminde ve tedariğinde ilerlemektedir.

ENDÜSTRİYEL YAĞLARDA GÜVENİN ADRESİ

Yağlama Mühendisleri, özel ekipman ve yağlama ihtiyaçlarınıza göre, oluşturulan yağlama güvenilirlik programı ile çalışan bir durak noktasıdır.

ENDÜSTRİNİN AŞINDIRICI ÜRÜNLERDE TERCİHİ

Yüz otuz yılı aşkın tecrübesi olan Norton; kesme, taşlama, kaynak dikişi temizleme, finisaj ve polisaj ürünlerinde uzmanlaşmıştır.

Aradığınız özel bir ürünü mü var?

Arağınız Ürünü Birlikte Bulalım

Profesyonel Mühendislik Hizmetleri

Geniş Ürün Yelpazesi

Hızlı Teknik Destek

Kimyağ'ı daha yakından tanıyın,

Bizimle iletişime geçin

Uzman Ekibimiz
Size Dönüş Yapsın